Top 10 golfových tipů pro začátečníky

Tip č. 1: Zúčastněte se mrtvého cíle
Nejen pro vaše nohy, ale i pro kolena, boky, ramena a klubovou tvář. Nejpravděpodobnější golfisté míří správně, ale to neznamená vždy, že míč půjde správně, neboť jejich houpačka kompenzuje špatné vyrovnání. Zkontrolujte, zda jste v průběhu tréninku seděli po zbytek svého života!

Tip č. 2: Vytvořte pevný postoj
Vytvořte postoj, který je široký, pevný, stabilní a vyvážený. Postavte golfový švih od země nahoru.

Tip č. 3: Vyvinout dokonalé držení těla
Zaměřte se na skvělou pozici sklápěním na boky a ne na pasu.

Tip č. 4: Přátelé s vaší přilnavostí
Praxe drží klub ve správné pozici, i když nehrajete golf. Vezměte klub do domu a pokaždé, když procházíte kolem, držte jej po dobu 30 sekund a brzy se vaše ruce oženit s klubem správně.

Tip č. 5: Začněte dolů houpat se vaše boky
Téměř každá porucha houpačky je způsobena spuštěním horní části těla spíše než „nárazem boků“. Představte si, že skimming kámen nebo házet baseball a jak spodní tělo začíná pohyb s horní tělo následovat.

Tip č. 6: Vypočítat rozsah relací
Přečtěte si svůj obchod o driving range předtím, než se vydáte na kurz. Každá disciplína by měla zahrnovat 50 míčů a měla by trvat nejméně 30 minut se dvěma výkyvymi pro každou kouli. Cvičit s úmyslem.

Tip č. 7: Použijte spoustu loftů
Cvičení s krátkým, lofted klubem podporuje lepší držení těla a čistší koule. Všichni získají důvěru v vidět hezký míč. Příliš malý podkroví povzbudí hráče golfu, aby využili také destruktivní akcí, aby získali míč nahoru.

Tip č. 8: Nechte řidiče v tašce
Začněte s tréninkovými sezeními pomocí klínového klínu a přesuňte se přes sáček klubů, jak každý z nich zvládne. Vyhněte se použití delšího a obtížnějšího klubu, dokud nebudete důsledně a sebejistě zasahovat do kratších. Mnoho golfistů by bylo lepší, aby se řidičovi vyhnul nejméně prvních osmnáct měsíců hraní!

Tip č. 9: Vyzkoušejte kurz par 3
Par 3 kurzy jsou skvělé pro rozvíjení vašeho chápání hry a dovedností řízení kurzů. Budete trávit méně času hledáním golfových míčků a začnete vylepšovat všechny důležité krátké herní dovednosti

Tip č. 10: Přečtěte si mé lekce základů jednou za měsíc
Vzhledem k tomu, že váš zájem o golf roste, začnete číst golfové časopisy, sledovat golfové infomercials a být v pokušení „revolučních golfových houpaček“ na internetu.

Pokud si nejste opatrní, můžete se dostat do pasti pronásledování, že mnoho různých technik a názorů, že skončíte s nesouvislým golfovým švihem a hlavou plnou konfliktních myšlenek.

Základy, které se na této stránce dozvíte, jsou osvědčené a časově podávané. Přibližujte se k nim.